Ciało

Tantra z Zosią i Dawidem Rzepeckimi!

Zosia i Dawid Rzepeccy zapraszają na warsztaty Tantry dla par i singli!

www.tantralove.eu

Udział w warsztacie spowodował, że powróciliśmy do standardów z początku naszej relacji, kiedy na wszystko był czas i każdy dawał z siebie 100% i więcej.” - Włodek

"Wciąż trwam w wielkim wzruszeniu po tym warsztacie. Pojawiła się bliskość, jakiej nie znaliśmy. Zabraliśmy ją ze sobą do domu i zamieszkała z nami. Dzisiaj rano widziałam oczy naszego syna, który patrzył na to, jak żartujemy i się przytulamy. Było w tych oczach radosne zdumienie. To wszystko jest takie piękne i dobre. Dziękuję." – Marzena

Więcej: Tantra z Zosią i Dawidem Rzepeckimi!

 

Portraits in Faith

Wiara, taniec, choroba, miłość.

Poruszająca opowieść Anny Halprin - pionierki terapii tańcem.

Więcej: Portraits in Faith

 

Somayog

 

 

 

 

 

 

Somayog jest innowacyjną metodą łączącą starożytną praktykę Hatha Jogi i wiodące techniki współczesne, takie jak Somatics, metoda McKenzie, Technika Alexandra. Praktyka polega na prostych ćwiczeniach, wykonywalnych dla każdego, z maksymalną uwagą i szacunkiem do ograniczeń ciała, lecz w atmosferze zabawy, bez współzawodnictwa i stresu.

Więcej: Somayog

   

Zabieg marma

 

 

 

 

 

 

MARMA oznacza sekretny, ukryty, żywotny i odnosi się do punktów energetycznych rozmieszczonych na Twoim ciele.

Najważniejsze punkty marma, to siedem głównych czakramów. Oprócz nich jest jeszcze około 100 punktów. Ich nazwy oraz położenie na twoim ciele zostały opisane dokładnie w klasycznym ajurwedyjskim tekście Sushruta Samhita.

Więcej: Zabieg marma

 

Metoda Feldenkraisa

 

 

 

 

 

 

Metoda Feldenkraisa, żyć bardziej świadomie.

"Jeśli wiesz co robisz, możesz robić to co chcesz". Moshe Feldenkrais.

Moshe Feldenkrais (1904 - 1984) pochodził z rodziny żydowskiej o głębokich tradycjach hasydzkich. Pinkas z Korca był jego wujem ze strony mamy. Studiowanie, dążenie do poznania prawdy, dyskutowanie i interpretowanie z szacunkiem dla każdego głosu były glebą, na której wyrastał młody Moshe Feldenkrais w Baranowicach, na terenie dzisiejszej Białorusi.

Więcej: Metoda Feldenkraisa

   

Więcej artykułów…

Strona 1 z 2